Bebble Wind & Weather Cream Protective and Nourishing

0 Orders
#Bibble 004
In stock
315L

Description

Bebble Krem per Mbrojtjen e Lekurese se Bebes nga i Ftohti/Ngrohti

50 ml

Krem per mbrojtjen e lekures se fytyres se bebit tuaj, i markes Bebble.

Kremi eshte i pasur me vajra natyral, zbut, qeteson dhe mbron lekuren nga faktoret e jashtem demtues.

Ekstrakti i karrotes vepron si nje antioksidues natyral, rigjeneron qelizat dhe vepron si nje barriere natyrale kunder rrezeve te diellit.

Me ambalazh ne forme tubeti.

Brand

Bebble

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebble Wind & Weather Cream Protective and Nourishing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by