Krem Trupi Neutrogena 300ml

0 Orders
#Neutrogena 008
In stock
590L

Description

Balsam per trupin i markes Neutrogena.

Zbutje e menjehereshme e lekures se trupit.

Absorbohet shpejt nga lekura dhe qendron per nje kohe te gjate.

Formula e pasur me vitamine E e cila mbron lekuren tharja dhe nga shenjat e plakjes, me efektet antioksidues.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Masazhoni lehtesisht trupin tuja por edhe fytyre.

Balsam i lehte, 300 ml

Brand

Neutrogena

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Trupi Neutrogena 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by