Lacalut® White Edelweiss 75 ml

0 Orders
#Lacalut 003
In stock
480L

Description

Lacalut®White Edelweiss 75 ml

Paste dhembesh per te rivendosur dhe mbrojtur bardhesine natyrale te dhembeve.

Pastë profilaktike për të rivendosur dhe mbajtur bardhësinë natyrale të dhëmbëve.
Pastë për përdorim të përditshëm për zbardhim të efektshëm dhe rimineralizim të smaltit të dhëmbëve.

Me ekstrakt të Alpine edelweisslemon verbenaAlchemilla vulgaris dhe sherebelë, pasta ka një efekt antiseptik, anti-inflamator, shërues, adstrigjent, analgjezik dhe anti-oksidant.

Ajo forcon mishrat, i mbron nga gjakrrjedhja dhe eliminon aromën e keqe.

Brand

Lacalut

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Sasia

75 ml

Kategoria

Higjena e gojës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lacalut® White Edelweiss 75 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by