Lash Cilser YP

0 Orders
#Dermastir 021
In stock
4,900L

Description

Lash Cilser YP

5 ml

Serum për rritjen e qerpikëve.

Dermastir Lash Cilser YP është një serum për rritjen e qerpikëve të gjeneratës së re që përmban 7 peptide të patentuara, citokina dhe lëndë ushqyese, në një serum hialuronik për të rritur gjatësinë dhe forcën e qerpikëve.

  • Përmban lëndë ushqyese për qerpikët  dhe 13 përbërës aktivë.
  • Peptide të testuara klinikisht – nga ana dermatologjike dhe oftalmologjike.
  • Ka gjithashtu efekt anti-age.
  • 7 peptide të patentuara që janë provuar klinikisht efektive për të stimuluar qërpikë  më të gjatë, më të dendur dhe më të fortë.
  • Rekomandohet nga mjekët që të përdoret tek qerpikët për përdoruesit me rënie të flokëve  pas trajtimit me kimioterapi.
  • Mund të përdoret gjithashtu kur vendosni qerpikë fallco për të forcuar dhe zgjatur lidhjen ngjitëse midis qerpikëve tuaj dhe shtesave (extensions).

Përdorimi:

Vendosni Dermastir Lash Cilser YP direkt në rrënjën e qerpikëve të sipërm një herë në ditë në fytyrën të pastër. Prisni derisa serumi të absorbohet. Rekomandohet gjithashtu para dhe pas vendosjes së qerpikëve fallco.

Përbërësit:

WATER (AQUA), PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, HYDROXYPROPYL ,METHYLCELLULOSE, GLYCERIN, ARGININE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED LECITHIN, DECAPEPTIDE-10, OLIGOPEPTIDE-54, DECAPEPTIDE-18, ACETYL DECAPEPTIDE-3, OLIGOPEPTIDE-42, OLIGOPEPTIDE-74, NONAPEPTIDE-22, SODIUM OLEATE, BIOTIN, CITRIC ACID.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Formulimi

Firma

Alta Care Laboratoires

Sasia

5 ml

Veprimi

,

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lash Cilser YP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by