Lash XXXL

0 Orders
#Ch Bretton 038
In stock
4,800L

Description

Lash XXXL

Instant Extension Mascara Fiber + Lengthening Care

3.5gr

Zbuloni përparimin e teknologjisë me Lash XXXL. Christian Breton ka zhvilluar një formulë të pasuruar pro-panthenol e cila ndihmon në rivendosjen dhe rimbushjen e qerpikëve duke synuar në mënyrë të dukshme tre fusha: gjatësinë, vëllimin, harkun e qerpikëve.

Jo vetëm që ky produkt i jep trashësi dhe fortësi qerpikëve, por LASH XXXL gjithashtu përmban fibra të cilat menjëherë ngjiten në qerpikët tuaj për një efekt të zgjatur dhe spektakolar!

• U jep qerpikëve volum dhe ngjyrë
• Ushqen qerpikët e *stresuar*
• Trash qerpikët

Një formulë e fuqishme dhe unike

Dylli Kandelila: mban një fuqi të shkëlqyeshme për krijimin e filmit për të mbrojtjen e qerpikëtve.
Dylli i Karnubës: Hidraton dhe mbron qerpikët kundër faktorëve mjedisorë.
Pro-pantenoli: nxit rritjen e qerpikëve.
Widelash: ndihmon në rritjen e qerpikëve.

Për femra që duan zgjatje te qerpikëve.
Për femra me qerpikë të dobët.

Përbërësit:

Aqua (Water) • CI 77499 (Iron Oxide) • Cera Alba (Beeswax) • Oryza Sativa Cera (Rice Wax) • Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax • Stearic Acid • Caprylic/Capric Triglyceride • Glycerin • Acacia Senegal Gum • Nylon 6 • Amynomethyl Propanol • Phenoxyethanol • PVP • Hydroxyethycellulose • Triethanolamine • Panthenol • Sodium Dehydroacetate • Candelilla Cera (Euphorbia Cerifera Wax)•Silica • Triethoxycaprylylsilane • Biotinoyl Tripeptide-1.

Përdorimi: LASH XXXL mund të aplikohet i vetëm ose së bashku me Eye Lash Builder.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lash XXXL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by