Le Parfum

0 Orders
#
In stock
6,600L

Description

Le Parfum

50ml

NUXE Prodigieux le Parfum është eau parfumi që rikrijon aromën nga produkti më i shitur Nuxe Prodigieuse Oil. Me një aromë të bardhë lulesh, kjo EDP ka një aromë të freskët dhe luksoze që mund të përdoret gjatë gjithë vitit. I dizajnuar për gratë urbane, ky parfum u krijua nga Serge Majoullier, i cili ka punuar me marka të tilla si Jo Malone, Armani dhe Viktor & Rolf. Shënimet kryesore në këtë aromë delikate janë Gardenia, Lule Portokalli dhe Qumësht Kokosi.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by