Soin de Teint Creme Dore

0 Orders
#Lierac 042
In stock
4,730L

Description

Soin de Teint Creme Dore

Anti-Ageing Foundation Cream

Krem-pudër për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë

30ml

Zgjedhja e duhur për një mbulim total dhe një pamje sa më natyrale.Me acid hialuronik në përmbajte, që zbut lëkurën dhe i jep asaj një pamje më freskuese. Me vitaminë E, që mbron qelizat nga stresi oksidativ.Orgasoli rregullon prodhimin e yndyrës dhe matifikon lëkurën.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurë në mëngjes dhe/ose në darkë.

Përbërësit:

Water (Aqua),Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone Copolyol Dimethicone, Isotridecyl Isononanoate, Butylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide (CI 77891), Sodium Chloride, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Nylon-12, Quaternium-90 Bentonite, Alcohol, Trimethoxycaprylylsilane, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Polyaminopropyl Biguanide, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Halobacterium Ferment Lysate Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearate, Sodium Hyaluronate, Fragrance (Parfum), Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Bht, Disodium Stearoyl Clutamate, Aluminum Hydroxide, Silica, Iron Oxides

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë e thatë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Soin de Teint Creme Dore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by