Soin de Teint Fluide Lissant SPF 15

0 Orders
#Lierac 043
In stock
5,350L

Description

Soin de Teint Fluide Lissant SPF 15

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse

30ml

Formulim, i cili ofron mbulim total dhe uniformizon ngjyrën e lëkurës.Në sajë të acidit hialuronik në përmbajtje, pakëson rrudhat, ushqen lëkurën dhe e bën atë më të butë.Parandalon plakjen e lëkurës duke e mbrojtur nga rrezatimi diellor, nga radikalet e lira dhe nga faktorët e tjerë të jashtëm dëmtues.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë nëmëngjes dhe /ose në darkë.

Përbërësit:

Aqua, cyclopentasiloxane,isohexadecane, néopentyl glycol diéthylhexanoate, sorbeth-30, PEG-30 dipolyhydrostéarate, nylon-12, PEG-15 stéaryl éther, VP/eicosène copolymer, méthyl méthacrylate crosspolymer, silice diméthyl silylate, butylène glycol, bore nitrate, magnésium sulfate,peg 10 dimethicone, vaccinium myrtillus leaf extract, halobacterium ferment lysate, cire candelilla (Euphorbia cerifera), triméthoxycaprylylsilane, aluminium hydroxyde, decyl glucoside, propylène glycol, xanthane gomme, paraffine, magnésium stéarate, polyaminopropyl biguanide, sodium stéarate, sodium hyaluronate, sodium chlorure, BHT, potassium sorbate, chlorphénésin, iron oxide (ci 77491, 77492, 77499).

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë mikse

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Soin de Teint Fluide Lissant SPF 15”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by