Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

0 Orders
#Lierac 008
Out of stock
3,500L

Out of stock

Description

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues

200 ml

Formulim, me efekt të dyfishtë i cili ushqen dhe tonifikon lëkurën.Kombinimi i dy llojeve të acidit hialuronik bën që lëkura të hidratohet si në sipërfaqe ashtu dhe në thellësi.Ekstraktet e hibiskusit dhe silici zbusin lëkurën dhe e tonifikojnë atë.Me ekstrakte të shegës, të cilat rrisin elasticitetin e lëkurës.Pas një sërë përdorimesh lëkura do të jetë më e butë, më e hidratuar, më e tendosur dhe më elastike.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në të gjithë trupin.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau,Neopentyl Glycol, Diheptanoate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, C10-18 Triglycerides, Sucrose, Polystearate, Candellila/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Lactylate, Dimethicone Crosspolymer, Microcrystalline Cellulose, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylyl GLycol, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Caprylhydroxamic Acid, Cemmumose Gum, Menthoxypropanediol, Punica Granatum Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Sucrose Palmitate, Methylsilanol Mannuronate, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Citric Acide, CI17200/Red 33, CI18985/Yellow 6.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by