Lierac Demaq Eyes Double Care

0 Orders
#Lierac 036
Out of stock
2,260L

Out of stock

Description

Lierac Demaq Eyes Double Care

Solucion pastrues i make-up-it për zonën e syve dhe qerpikët

100ml

Formulim, i përshtatshëm për të larguar make-up-in nga sytë dhe qerpikët.Përmban vitaminat e grupit B dhe një peptid që aktivizon rritjen e qerpikëve.Panthenoli, i jep këtij solucioni veti zbutëse dhe dhe ushqyese.Pa parfum.I përshtatshëm dhe për persona me sy të ndjeshëm e që mbajnë lente kontakti..

Përdorimi:

Aplikohet nëpërmjet një pambuku në zonën e syve dhe qerpikëve.Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit:

Aqua, Glycerin,Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Floweer extract, Centaurea Cyanus, Flower extract, Biotinoyl Tripeptide-1, Panthenol Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Citric Acid.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Demaq Eyes Double Care”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by