Lierac Double Toning Gel Lotion

0 Orders
#Lierac 013
In stock
2,500L

Description

Lierac Double Toning Gel Lotion

Tonik për lëkurën me efekt të dyfishtë

200 ml

Locion tonik me efekt të dyfishtë:

– finalizon proçesin e pastrimit;

– ngushton poret, në sajë të veprimit adstrigjent;

Veprimi eksfoljues dhe pastrues arrihet në sajë të enzimave me veprim eksfoliues dhe kompleksit ”micro-magnet” që kap papastëritë. I pasur me ekstrakte të bimës euphrasia dhe acid hialuronik me veprim hidratues dhe anti-age. Aromë e freskët femërore, kombinim i jaseminit, gardenias së bardhë dhe lules së lotusit. Lëkura pastrohet plotësisht dhe fiton një ndjesi freskie.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë nëpërmjet një pambuku.Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit:

Aqua / water / eau. Propanediol. Ammonium acryloydimethyltaurate / vp copolymer. Glycerin. Propylene glycol. Tetrasodium edta. Tromethamine. Glycolic acid. Lactic acid. Malic acid. Sodium dilauramidoglutamide lysine. Sodium hyaluronate. Euphrasia officinalis extract. Nymphaea alba flower extract. Ananas sativus (pineapple) fruit extract, Carica papaya (papaya) fruit extract. Citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract. Phenoxyethanol. Chlorphenesin. Potassium sorbate. Parfum / Fragrance.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Double Toning Gel Lotion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by