Lierac Exfoliating Cream Scrub

0 Orders
#Lierac 029
In stock
3,380L

Description

Lierac Exfoliating Cream Scrub

Skrub për fytyrën për çdo lloj lëkure

50 ml

Formulim, që ka për qëllim të largojë qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë e tjera të saj, duke zbuluar një shtresë të re, më të butë dhe me më shumë shkëlqim.Argjila e bardhë dhe ekstraktet e farave të linit qetësojnë irritimin e lëkurës, kurse mikrosferat promovojnë rigjenerimin qelizor.Esteret e jojobës hidratojnë lëkurën dhe rrisin elasticitetin e saj.Pa parabene.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurë të njomë.Shmanget zona rreth syve.Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të ngrohtë.Rekomandohet të përdoret 1-2 herë në javë.

Përbërësit:

white clay, linseed flower extract,rice, peony, sweet almond extract, cottonseeds oil, mallow extract.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Exfoliating Cream Scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by