Lierac Homme 3 in 1 Energizing Freshness Shower Gel

0 Orders
#Lierac 016
Out of stock
1,830L

Out of stock

Description

Lierac Homme 3 in 1 Energizing Freshness Shower Gel

Xhel larës për fytyrën, trupin dhe flokët për meshkuj

200 ml

Xhel shkumues ultra-transparent që pastron lëkurën dhe flokët pa i dëmtuar ato.Flokët fitojnë shkëlqimin e munguar, ndërsa trupi fiton butësinë dhe hidratimin.Prania e përbërsve si ginseng, guarana dhe vitaminë B5 bën të mundur tonifikimin e lëkurës dhe forcimin e flokëve.I pasur me ekstrakte të limonit dhe mentes që sigurojnë një ndjesi freskie në lëkurë.Pa sapun.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë,trup ose flokë të njomur paraprakisht. Masazhohet deri në formimin e shkumës dhe më pas shpëlahet.

Përbërësit:

Hydrolyzed GlycerylPalmitate, PEG-7 Gluyceryl Cocoate, Ferric Glycerophosphate, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate , Sodium Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol, Polyethylene Glycolic Acid, Malic Acid, Lactic Acid, PCA, Citric Acid, Tartaric Acid, Pyruvic Acid, Salicylic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Chloride, Menthol, Menthoxipropanediol, Perfume, Methylisothiazolinone, Methyl Chloro Isothiazolinone.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Homme 3 in 1 Energizing Freshness Shower Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by