Transport i sigurt

24/7 ne te gjithe Shqiperine

Zbatojme ne menyre rigoroze te gjitha rregullat e COVID-19!

Lierac Homme After Shave Soothing Balm

SKU: Lierac 020 Category: Tags , ,

Suport i dedikuar

Shpërndarja 24-72 orë

Giveaway Produkte & sherbime

Kthime per mungese origjinaliteti

Cmimi:

3550 L

Out of stock

Share:

Description

Lierac Homme After Shave Soothing Balm

Balsam zbutës pas rrojes për meshkuj

75 ml

Balsam kremoz i pasur me ekstrakte bimore, që ushqen dhe zbut lëkurën e dëmtuar gjatë proçesit të rrojes.Ekstraktet e kalendulës dhe mentes ushtrojnë efekt antiinflamator, që ndikon në qetësimin e irritimit, zhdukjen e ndjesisë së djegies pas kalimit të briskut dhe zbutjen e lëkurës.Përmban një kompleks kundër rritjes së qimeve, gjë, që bën të mundur një proçes rroje më të lëhtë dhe më të rrallë.Absorbohet nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme.Testuar dermatologjikisht.Jokomedogjenik.

Përdorimi:

Aplikohet pas rruajtjes,në lëkurë të thatë.

Përbërësit:

Aqua, Siisopropyl Sebacate, Helianthus ANnuus (Sunflower) Seed Oil, Sucrose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Propylene Glycol, Sucrose Stearate, Tribehenin, Palmatine, Nylon-12, Sorbitan Stearate, Calendula Officinalis Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Cyclohexasiloxane, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Methylsilanol Mannuronate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Laureth-7, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Glycerin, Pentylene Glycol, Carbomer, Ceteareth-30, Menthoxypropanediol, Tocopherol, Tromethamine, Sodium Benzoate, BHT, Parfum (Fragrance), Chlorhexidine Digluconate.

Additional information

Formulimi

Balsam

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Homme After Shave Soothing Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Products

Nuk Keni Kohe?

POROSIT
ME 1 KLIK

DICKA NUK ESHTE E QARTE?

BENI POROSINE DHE NJE NGA EKSPERTET TANE DO TJU KONTAKTOJE