Lierac Homme After Shave Soothing Balm

14 Orders
#Lierac 020
Out of stock
3,550L

Out of stock

Description

Lierac Homme After Shave Soothing Balm

Balsam zbutës pas rrojes për meshkuj

75 ml

Balsam kremoz i pasur me ekstrakte bimore, që ushqen dhe zbut lëkurën e dëmtuar gjatë proçesit të rrojes.Ekstraktet e kalendulës dhe mentes ushtrojnë efekt antiinflamator, që ndikon në qetësimin e irritimit, zhdukjen e ndjesisë së djegies pas kalimit të briskut dhe zbutjen e lëkurës.Përmban një kompleks kundër rritjes së qimeve, gjë, që bën të mundur një proçes rroje më të lëhtë dhe më të rrallë.Absorbohet nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme.Testuar dermatologjikisht.Jokomedogjenik.

Përdorimi:

Aplikohet pas rruajtjes,në lëkurë të thatë.

Përbërësit:

Aqua, Siisopropyl Sebacate, Helianthus ANnuus (Sunflower) Seed Oil, Sucrose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Propylene Glycol, Sucrose Stearate, Tribehenin, Palmatine, Nylon-12, Sorbitan Stearate, Calendula Officinalis Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Cyclohexasiloxane, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Methylsilanol Mannuronate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Laureth-7, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Glycerin, Pentylene Glycol, Carbomer, Ceteareth-30, Menthoxypropanediol, Tocopherol, Tromethamine, Sodium Benzoate, BHT, Parfum (Fragrance), Chlorhexidine Digluconate.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Homme After Shave Soothing Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by