Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

0 Orders
#Lierac 019
Out of stock
4,650L

Out of stock

Description

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj

50ml

 

Xhel-krem hidratues e energjizues.I pasur me një kombinim të algave me ginseng dhe kafeinë, stimulon qelizat e lëkurës duke i dhënë asaj vitalitet. Zbeh shenjat e lodhjes dhe lëkura duket më e tendosur.Hidraton dhe zbut lëkurën, në sajë të pranisë së glicerinës vegjetale.Testuar dermatologjikisht.Jo komedogjenik.Jo i yndyrshëm.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjesdhe/ose në darkë në fytyrë.

Përbërësit:

Aqua, DiisopropylSebacate, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Euglena Gracilis Extract, Hexydecanol, Hexyldecyl Laurate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Dimethiconol, C 12-14 Pareth-12, PPG-5-Laureth-5, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol, Barium Sulfate (CI 77120), Mica (CI 77019), Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Panax Ginseng Root Extract, Tocopherol, Caffeine, Menthol, Tromethamine, Phenoxyethnaol, Menthoxypropanediol, Carbomer, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, BHT, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Orange 4 (CI 15510).

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by