Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

0 Orders
#Lierac 018
Out of stock
1,690L

Out of stock

Description

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit

150 ml

Shkumë rroje për çdo lloj lëkure, madje dhe për ato më të ndjeshmet.Produkt i domosdoshëm për një rruajtje, pa çarje dhe irritime.Me veti hidratuese, në sajë të vajit të jojobës dhe glicerinës në përmbajtje. Me ekstraktet të mentes që i japin lëkurës një ndjesi freskie.Pa alkool.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurë tënjomë.Realizohet proçesi i rruajtjes dhe pastaj shpëlahet më ujë.

Përbërësit:

Aqua, glycerin,palmitic acid, triethanolamine, butane, fragrance, propane, isobutane, tea-lauryl sulfate, ppg-12-peg-50 lanolin, myristamine oxide, dimethiconol behenate, dimethicone caprylyl glycol, allantoin, sodium silicate, pentylene glycol, mentha piperita extract, sodium benzoate, chlorhexidine digluconate, potassium gluconate, sodium mannuronate, methylsilanol, magnesium gluconate, calcium gluconate, hematite extract, zinc gluconate, manganese gluconate, copper gluconate.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by