Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel

0 Orders
#LIerac 017
Out of stock
1,830L

Out of stock

Description

Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel

Xhel rroje hidratues dhe mbrojtës

150ml

Xhel rroje për çdo lloj lëkure, madje dhe për ato më të ndjeshmet.Në kontakt me ujin kthehet në shkumë, që realizon një proçes rruajtje pa çarje dhe irritime.Me veti hidratuese, në sajë të vajit të jojobës dhe glicerinës në përmbajtje. Me ekstraktet të mentes që i japin lëkurës një ndjesi freskie.Pa alkool.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurë tënjomë.Realizohet proçesi i rruajtjes dhe pastaj shpëlahet më ujë.

Përbërësit:

Glycerin isobutanestearic acid, glycerin-26, hydroxyethylcellulose, phenoxyethanol 1,2-hexanediol, caprylyl glycol menthol carthamus), hydrochlorothiazide hydrochloride, perfume tinctorius (safflower) seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil BHT, tocopheryl acetate, peg-14M, pentylene glycol, ethylhexylglycerin, mentha piperata (pepermint) extract, potassium gluconate, sodium mannuronate methylsilanol magnesium gluconate, tropolone, gum-1 biosaccharide , silica, hematite extract, zinc, gluconate, tocopherol, manganese gluconate, copper gluconate.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by