Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

0 Orders
#Lierac 003
In stock
3,510L

Description

Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

Xhel Hidratues per zonen rreth syve

15 ml

Përshkrimi

Formulim i krijuar për të hidratuar zonën rreth syve, për të zbehur rrathët e zinj dhe për të pakësuar qeset poshtë syve.

Përmban:

-acid hialuronik me veprim hidratues dhe zbutës;

-vitaminat C, E, B5 dhe B6 me veprim antioksidues, ushqyes dhe anti-rrudhë;

-ekstrakte bimësh me veti dekongjestionante për të pakësuar rrathët dhe qeset e zeza poshtë syve.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.Pa parfum.

Përdorimi:

Aplikohet në mengjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve.Masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Dimethicone, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Rosa Damascena Flower Water, Urea, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Dimethicone Crosspolymer, Phenethyl Alcohol, Sodium PCA, Panthenol, Pyridoxine HCL, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Tocopherol, Citric Acid, Pentylene Glycol, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, Chlorphenesin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Benzoate, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Plankton Extract.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by