Lierac Magnificence Red Serum

0 Orders
#Lierac 002
In stock
10,290L

Description

Lierac Magnificence Red Serum

Serum anti-age, rivitalizues i ngjyrës dhe shkëlqimit të lëkurës.

30ml

Serum në ngjyrë rubini anti-plakje që përshtatet në mënyrë të përkryer në lëkurë, duke i dhënë asaj zbutje të menjëhershme.

Formulë e koncentruar, shumë e pasur me përbërës aktivë:

– kompleksi D-Glyox i patentuar (esktrakt shege, pemë mëndafshi dhe peptide liposomale)

– ekstrakt të Hibiscus i pasur me alfahidroksiacide;

– acid hialuronik

– vitaminë C& E.

Siguron korrigjim afatgjatë të rrudhave dhe linjave të imta, rritje të qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Menjëherë pas aplikimit, lëkura zbutet dhe unifikohet.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit:

Formule INCI : water (aqua) glycerin. Cyclopentasiloxane, propanediol,dimthyl, isosorbide cyclohexasiloxane.  albizia julibrissin. barkr extract pentylene glycol. dioscorea villosa. (wild yam) root extract. hibiscus sabdariffa. flower extract. punica granatum flower extract. tripeptide -9 citrulline lysine hcl. ceteareth-30 sodium acrylcpildimethyltaurate/vp. crosspolymer caprylyl glycol propylene glycol saccharide isomerate tocopheryl acetate. xanthan gum maltodextrin. Lecithin  caprylhydroxamic acid alcohol fragrance (parfum). sodium ascorbyl phosphate sodium. hyaluronate tromethamine tetrasodium. glutamate diacetate chlorphenesin sodium benzoate phenoxye thanol sodium salicylate.citric acid red 33 (ci 17200) red 4 (ci 14700) sodium citrate sodium hydroride.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Magnificence Red Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by