Lierac Man Ultra Hydratant Balm

0 Orders
#Lierac 041
Out of stock
4,790L

Out of stock

Description

Lierac Man Ultra Hydratant Balm

Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë

50ml

Fomulim ideal për meshkuj me lëkurë tepër të ndjeshme.Përmban aminoacide, që kanë aftësi të lidhin ujin dhe të pengojnë largimin e tij dhe alga të kuqe, të cilat nxisin proçesin natyral të hidratimit të lëkurës.Ekstraktet e pishës siberiane pengojnë largimin e ujit nga lëkura, e mbrojnë atë dhe i ofrojnë një ndjesi komforti.Formulim jo i yndyrshëm.Jo komedogjenik.Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë.Mund të aplikohet dhe pas rruajtjes.

Përbërësit:

Aqua, PentaerythritylTetraethylhexanoate, Betaine, Glycerine, Cyclomethicone, Porphyridium Cruentum Extract, Alcohol Denat., Cyclopentasiloxane Dimethicone Crosspolymer Dimethiconol Hydrolyzed Sweet Almond Protein Urea Glycine Sodium PCA Sodium Lactate Sodium Hyaluronate Dimethicone Polyacrylamide C13- Seed Oil, Hematite Extract, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Sodium, Isoparaffin, Laureth-7, Pinus Sibirica Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ceteareth-30, Tocopherol, Menthol, Menthoxypropanediol, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Salicylate, Tromethamine, Parfum, Methylsilanol, Propylene Glycol, PEG-20 Methylglucose Sesquistearate, Acrylates /Blue 1 (CI 42090), Sodium Benzoate.

 

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë e thatë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Man Ultra Hydratant Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by