Lierac Mesolift Fatigue Correction Vitamin Enriched Melt-in Cream

0 Orders
#Lierac 028
In stock
5,460L

Description

Lierac Mesolift Fatigue Correction Vitamin Enriched Melt-in Cream

Krem me vitamina e minerale, anti-rrudhë dhe korrigjues i shenjave të lodhjes.

40ml

Krem me teksturë të lehtë, që në sajë të pranisë në të, të alfa hdroksi acideve i rikthen lëkurës shkëlqimin e munguar.I pasur me një kompleks, të përbërë nga 5 vitamina (vitamina A, C, E, B, B6), 6 minerale (kalçium, magnez, bakër, zink, mangan, kalium) dhe acid hialuronik, ushqen lëkurën, lufton shenjat e lodhjes dhe zbeh rrudhat.Pas disa javë aplikimi, fytyra do të jetë më e tonifikuar dhe me më shumë shkëlqim.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë.

Përbërësit:

Aqua / water / eau,Cazprylic/Capric Triglyceride, Diisopropyl Sebacate, Cyclopentasiloxane, Tribehenin PEG-20 Esters, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Citrus Aurantifolia (Lime) Seed Oil, Alcohol Denat, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) juice, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-30, Hematite Extract, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Propylene Glycol, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Lactic Acid, Panthenol, Pyridoxine, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Carbomer, Tromethamine, Menthoxypropanediol, Phenoxyethanol, Parfum, Potassium Tetrasodium Glumtamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Sodium lactate.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Mesolift Fatigue Correction Vitamin Enriched Melt-in Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by