Lierac Moisturizing Rich Mask

0 Orders
#Lierac 007
In stock
3,870L

Description

Lierac Moisturizing Rich Mask

Maskë ushqyese për çdo lloj lëkure

50ml

Formulim, i përshtatshëm dhe për lëkurë tepër të ndjeshme. Maskë ushqyese dhe zbutëse, e cila kombinon më së miri argjilën rozë me ekstraktet e trëndafilit, për t’i rikthyer lëkurës suaj ndjesinë e komfortit. Mbron lëkurën nga stresi oksidativ dhe qetëson irritimet. Nuk përmban parabene.

Përdorimi

Aplikohet një shtresë e trashë maske në lëkurë.

Lihet të veprojë rreth 10 minuta dhe më pas teprica largohet nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Pink Clay, Rose Extract, Cherry Flower, shea butter, mango butter, apricot oil

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Moisturizing Rich Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by