Lierac Premium Eyes Absolute Anti-Ageing

0 Orders
#Lierac 027
In stock
6,495L

Description

Lierac Premium Eyes Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age për zonën rreth syve, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës.

15 ml

Krem që lufton rrudhat, njollat, rrathët dhe qeset në zonën rreth syve.I paur me acid hialuronik, ofron ushqim dhe hidratim, duke parandaluar dhe korrigjuar rrudhat.Kompleksi i patentuar Premium Cellular (10%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës, rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.Që me aplikimin e parë ofron butësi dhe ndjesi freskie në zonën rreth syve.Pas vetëm 4 javë përdorim rrudhat pakësohen, rrathët e zinj zbehen dhe lëkura tendoset.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, C10-18 Triglycerides, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Papaver Somniferum Seed Oil, Polyamide-5, Synthetic Fluorphlogopite, Albizia Julibrissin Bark Extract, Dimethicone Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Peg-75 Stearate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Tromethamine, Ceteth-20, Palmitic Acid, Steareth-20, Glyceryl Linoleate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Teprenone, Citric Acid, Tocopherol, Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Silica, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Rosa Hybrid Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Darutoside, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, Palmitoyl Tripeptide-38. 1247A-1.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Eyes Absolute Anti-Ageing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by