Lierac Premium Les Capsules

0 Orders
#Lierac 061
In stock
5,600L

Description

Lierac Premium Les Capsules

30caps

Kapsulat Lierac Premium Anti-Aging janë shtesa të fuqishme kundër plakjes që plotësojnë veprimin e gamës kundër plakjes Lierac Premium. Kjo gamë e kujdesit të fytyrës është frymëzuar nga mjekimi rigjenerues, i cili rrit aftësinë e trupit për të rigjeneruar dhe rindërtuar vetveten. Për shkak se bukuria vjen nga harmonia midis brendshme dhe së jashtmes, këto kapsula i japin trupit vajra të çmuar, vitamina dhe minerale që i duhen për të luftuar stresin oksidativ. Teknologjia e kapsulimit garanton një thithje optimale të këtyre përbërësve aktivë kundër plakjes; si rezultat, ato janë efektive aty ku ka më shumë rëndësi. Me këtë në mendje, Lierac ka parashikuar një program unik kundër plakjes In & Out; kombinon këto kapsula me Lierac Premium The Cure luksoze dhe Kremin ushqyes Lierac Premium The Voluptuous në mënyrë që të transformojë dukshëm lëkurën tuaj.

Karakteristikat:
-Shqetësimet kryesore: plakja e lëkurës, stresi oksidativ;
-Koha e marrjes: një herë në ditë, sa herë që ju preferoni;
-Furnizimi për: 1 muaj;
-Mosha: 40+;
-Përfitimet kryesore: mbron qelizat e lëkurës kundër stresit oksidativ, promovon funksionimin e shëndetshëm të qelizave, nxit veprimin kundër plakjes së gamës —Lierac Premium.

Përbërësit kryesorë:
-Acidi hialuronik dhe kolagjeni janë dy përbërës natyralë të lëkurës që sigurojnë bukurinë dhe rininë e saj;
-Vitamina E dhe zinku kombinohen për të formuar një kompleks të fuqishëm anti-oksidues që ndihmon në mbrojtjen e qelizave kundër stresit oksidativ, një nga faktorët kryesorë përgjegjës për plakjen qelizore;
-Vajrat e borisë dhe arganit janë të pasura me acide yndyrore esenciale që sigurojnë funksionimin e duhur të qelizave.

Si të përdorni?

1.Merrni 1 Kapsula Lierac Premium Anti-Aging në ditë me një gotë ujë.

2.Për të arritur rezultate optimale, kombinoni me produktet e tjera në gamën Lierac Premium.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Les Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by