Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing

0 Orders
#Lierac 031
In stock
14,980L

Description

Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing

Serum anti-age absolut, korrigjues I të gjithë shenjave të moshës.

30ml

Fomulim, që depërton deri në shtresat më të thella të lëkurës dhe stimulon ADN-në duke nxitur rigjenerimin qelizor.Lëkura rifiton aftësinë për të sintetizuar kolagjenin, elastinën dhe acidin hialuronik.Kombinimi i acidit hialuronik (10%) me ekstraktet e orkidesë së zezë zbusin dhe ushqejnë lëkurën.Pas një sërë përdorimesh lëkura rifiton shkëlqimin dhe pamjen e saj rinore.

Përdorimi:

Vendosen disa pika serumi në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe përhapen në mënyrë të njëtrajtshme.Mund të përdoret i vetëm ose i shoqëruar me kremin Premium Absolut.

Përbërësit:

Aqua, Caprylic/CapricTriglyceride*, Dimethicone, Rosa Hybrid Flower Extract*, Propanediol*, Caprylyl Glycol, Papaver Sommiferum Seed Oil*, Sodium Stearoyl Glutamate*, Glycerin*, Sodium Polyacrylate, Lecithin*, Saxifraga Sarmentosa Extract*, Ferulic Acid*, Baicalin*, Trideceth-6, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose*, Sodium Benzoate, Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract*, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Sodium Salicylate, Chlorphenesin, Lauridimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein*, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polysorbate-20*, PEG-35 Castor Oil*, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil*, Tocopheryl Acetate.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by