Lierac Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

0 Orders
#Lierac 034
In stock
14,980L

Description

Lierac Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës.Për lëkurë normale, mikse.

50ml.

Formulim me një teksturë të lehtë, që vepron dhe kundër rrudhave më të thella, poreve, shenjave të lëkurës, humbjes së tonicitetit dhe elasticitetit të saj.Kremi përmban 5% acid hialuronik, i cili ka veti të mbushë rrudhat.Kompleksi i patentuar Premium Cellular (8,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës dhe rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.Ushqen dhe matifikon lëkurën.Me vetëm 4 javë përdorim rrudhat pakësohen, poret ngushtohen, rifitohet toniciteti dhe elasticiteti i humbur. Lëkura unifikohet dhe duket më e re.Pa parabene.Jo komedogjenik.Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit:

Aqua (Water),Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Rosa Hybrid Flower Extract, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Nylon-12, Parfum (Fragrance), Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Peg-75 Stearate, Dimethicone Crosspolymer, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Tocopheryl Acetate, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Ceteth-20, Steareth-20, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Tromethamine, Teprenone, Sodium Hyaluronate, Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Propylene Glycol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Tocopherol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Salicylate, Tropolone, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, Sodium Hydroxide, CI 19140 ( Yellow 5).

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë e yndyrshme, Lëkurë mikse

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by