Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Ageing

0 Orders
#Lierac 032
In stock
8,150L

Description

Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Ageing

Maskë anti-age absolut, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës.

75ml

Maskë me teksturë kremoze që vepron kundër rrudhave të thella, poreve, njollave dhe parregullsive të lëkurës.Përman 10% acid hialuronik me veti ushqyese e hidratuese të lëkurës dhe mbushëse të rrudhave.Kompleksi i patentuar Premium Cellular (4,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës, rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.

Përdorimi:

Aplikohet 1-2 herë në javë.Vendoset në lëkurë të thatë, të pastruar paraprakisht, lihet të veprojë 10-15 minuta dhe pastrohet nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit:

aqua (Water), Glycerin,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dimethicone, Stearyl Heptanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Rosa Hybrid Flower Extract, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Stearyl Caprylate, Papaver Somniferum Seed Oil, Dimethicone Crosspolymer, Peg-75 Stearate, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Ceteth-20, Steareth-20, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Hibiscus Linum Usitatissium (Linseed) Seed Oil, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Geraniol, Hexyl Cinnmal, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Tocopherol, Sodium Salicylate, Cynoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Nylon-12, Teprenone, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, Sdoium Hydroxide, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15985/Yellow 6

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Ageing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by