Lierac Premium The Cure Absolute Anti Age

0 Orders
#Lierac 005
In stock
15,470L

Description

Lierac Premium The Cure Absolute Anti Age

Serum i përqendruar, parandalues dhe korrigjues i të gjithë shenjave të moshës.

Kurë 28 ditore

30ml

Formulë inovative e përqendruar që ka si target të parandalojë plakjen e lëkurës. Zhvilluar në bashkëpunim me Universitetin e Harvardit, ky formulim përbëhet nga mijëra mikrokapsula pluskuese të cilat rigjenerojnë lëkurën dhe i rikthejnë asaj shkëlqimin.

Përmban:

-Hexapeptide FX

-riprodhojnë veprimin e Foxo (proteina e pavdekshmërisë) dhe nxisin rigjenerimin në nivelin e dermës dhe epidermës, duke rezultuar në rritjen e numrit të qelizave të reja;

-Teknologjinë GDF-11 që nxit rigjenerimin qelizor, duke rezultuar në më pak ‘qeliza të vjetra’;

-kompleksin Hyalu-3-me acid hialuronik dhe veti hidratuese, ushqyese dhe anti-rrudhë;

-ekstraktet e luleve të rralla, me veti antioksiduese;

-niacinamidin-energjizues i lëkurës.

Në vetëm 28 ditë lëkura, rigjenerohet, riparohet rifiton shkëlqimin dhe rininë e saj.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.Kurë 28 ditore që mund të përsëritet 1-3 herë në vit.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,Glycerin, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Betaine, Isononyl Isononanoate, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Niacinamide, Papaver Somniferum Seed Oil, isopropyl Myristate, Phenoxyethanol, Carbomer, Parfum/Fragrance, Yeast Extract/Extrait de Levure, Sodium Hyaluronate, Tamarindus Indica Seed Gum, Sodium Hydroxide, Maltodextrin, Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Disodium Edta, Amodimethicone, Sucrose Palmitate, Rosa Hybrid Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Linoleate, Tulipa Gesneriana Flower Extract, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, Citric Acid, Potassium Sorbate

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium The Cure Absolute Anti Age”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by