Lierac Premium The Voluptuous Cream Absolute Anti-Ageing

0 Orders
#Lierac 033
In stock
14,980L

Description

Lierac Premium The Voluptuous Cream Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës.Për lëkurë normale dhe të thatë.

50ml

Formulim që vepron dhe kundër rrudhave më të thella, njollave, poreve, shenjave të lëkurës, humbjes së tonicitetit dhe elasticitetit të saj.Kremi përmban 5% acid hialuronik, i cili ka veti të mbushë rrudhat.Kompleksi i patentuar Premium Cellular (8,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës dhe rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.I pasuruar me një kompleks të koncentruar ushqyes (20%), me gjalpë shea, glicerinë dhe vajra bimorë.Pas disa përdorimesh rrudhat pakësohen, poret ngushtohen, njollat zbehen dhe lëkura rifiton pamjen rinore.Pa parabene.Jo komedogjenik.I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit:

aqua/water/eau. caprylic/capric triglyceride. pentaerythrityl•tetraethylhexanoate. glycerin. dimethicone butyrospermum parkii (shea butter). cetearyl alcohol. butylene glycol. olyceryl stearate. peg-100 stearate. hexyldecanol hexyldecyl laurate. rosa hybrid flower extract. elaeis guineensis (palm oil). cetyl palmitate. parfum/fragrance. syntetic fluorphlogopite. gossypium herbaceum (cotton) seed oil, cetearyl glucoside. bidens pilosa extract. cetyl alcohol. papaver somniferum seed oil. unum usitatissimum ilinseed) seed oil cycnoches cooperi (orchid) flower/leaf extract. sodium polyacrylate. tocopheryl acetate, hydrogenated polydecene. chlorphenesin. sodium benzoate. sodiumsalicylate, xanthan gum, propylene glycol. teprenone, sodium hyaluronate. ppg-5-laureth-5, geraniol, hexyl cinnamal. amyl cinnamal. tocopherol. silica. citric

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë e thatë, Lëkurë normale në të thatë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium The Voluptuous Cream Absolute Anti-Ageing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by