Lierac Purifying Mask

0 Orders
#Lierac 030
Out of stock
3,380L

Out of stock

Description

Lierac Purifying Mask

Maskë pastruese për lëkurë mikse në të yndyrshme

50ml

Formulim, që ka për qëllim të largojë yndyrën e tepërt dhe papastëritë nga fytyra.Argjila jeshile dhe kaolina absorbojnë yndyrën e tepërt dhe heqin shkëlqimin e papëlqyeshëm që krijohet prej saj.Ekstrakti i limonit dhe vitamina C ngushtojnë poret dhe unifikojnë ngjyrën e lëkurës.

Përdorimi:

Rekomandohet të përdoret pas një xheli eksfoliues.Aplikohet në lëkurë të thatë, lihet të veprojë rreth 10 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit:

Water (Aqua),Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Illite, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Stearic Acid Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Fragrance (Parfum), Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Chlorphenesin, Propylene Glycol, Alcohol, Yellow 5 (Ci 19140) Blue 1 (Ci 42090), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë mikse

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Purifying Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by