Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

0 Orders
#Lierac 004
Out of stock
4,500L

Out of stock

Description

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Emulsion me ngjyre me SPF50+ per ftyre dhe dekolte

40ml

Përshkrimi

Formulim me veprim të shumëfishtë:

-mbron lëkurën nga rrezatimi UVA dhe UVB ne sajë të kompleksit Global Protect & Energy;

-parandalon formimin e njollave të errëta në sajë të pranisë së peptideve aktivizuese të melaninës;

-mbron lëkurën nga dukuria e fotoplakjes;

-ushqen lëkurën në sajë të pranisë së acidit hialuronik;

– mbron nga radikalet e lira të rrezatimit UV, në sajë të pro taurinës.

I pasur me pigmente minerale unifikon ngjyrën e lëkurës.Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk e yndyros atë.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë e qafë para ekspozimit në diell. Riaplikohet të paktën çdo 2 orë.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Pro-taurine,hialuronic acid, tan activating peptide, full spectrum filtering system.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by