Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

0 Orders
#Lierca 022
In stock
3,500L

Description

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

Balsam riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell.

40 ml

Balsam rigjenerues i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.Me ekstrakte të bimës Hamamelis në përmbajtje, të pasura me tanine, lëndë që i japin këtij formulimi vetinë të riparojë lëkurën e dëmtuar nga foto-plakja dhe njëkohësisht ta ushqejë atë.Acidi hialuronik ushqen, hidraton dhe i jep volum lëkurës.Omega 3 dhe 9 kaë efekt zbutës, ndërsa peptidet aktivizuese të melaninës ruajnë ngjyrën e marrë gjatë ekspozimit në diell.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë dhe në zonën e dekoltesëpas ekspozimit në diell.Për një efekt më intensiv, aplikoni një shtresë të trashë, liheni për rreth 5 minuta dhe tepricën e balsamit hiqeni nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau,Cyclopentasiloxane, Cyclohexasilocane, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Edta, Gardenia Taitensis Flower, Tocopherol, Biosacchairide Gum-1, Pentylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Parfum/Fragrance

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by