Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging

0 Orders
#Lierac 023
Out of stock
3,500L

Out of stock

Description

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging

Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell.

150ml

Qumësht i cili rigjeneron, ushqen lëkurën dhe i jep asaj ndjesi freskie.I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.Me ekstrakte të bimës Hamamelis në përmbajtje, të pasura me tanine, lëndë që i japin këtij formulimi vetinë të riparojë lëkurën e dëmtuar nga foto-plakja dhe njëkohësisht ta ushqejë atë.Omega 3 dhe 9 që vijnë nga bima e avokados kanë veti zbutëse dhe rigjeneruese.Peptidet aktivizuese të melaninës ruajnë ngjyrën për një kohë më të gjatë.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurëpas ekspozimit në diell.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau,Glycerin, Caprylyl Méthicone, Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Pentylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by