Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging

0 Orders
#Lierac 044
In stock
4,500L

Description

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age

40ml

Formulim, i cili ofron një mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor.Zbeh njollat e errëta, parandalon formimin e njollave të tjera dhe parandalon dukurinë e fotoplakjes.Përmban pro-taurinë (vepron kundër radikale të lira), acid hialuronik (formon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe njëkohësisht e hidraton atë) dhe peptide që nxisin proçesin e nxirjes.Ka një teksturë të lehtë prandaj absorbohet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë dhe dekolte para ekspozimit në diell.Mund të aplikohet disa herë në varësi të ekspozimit.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Alcohol, Dicaprylyl carbonate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenylbenzimidazol Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Triethanolamine, C20-22 Alkyl Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, C20-22 Alcohols, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearyl Heptanoate,

 

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by