Lift And Firm Night Cream

0 Orders
#
In stock
6,000L

Description

Lift And Firm Night Cream

50ml

Plotësimi i lagështirës së lëkurës dhe puna gjatë natës për të lehtësuar rrudhat dhe zbutur lëkurën, Kremi i Natës Merveillance Expert Lift and Firm përdor Daylily Oléoactif për t’i dhënë lëkurës një efekt të fortë dhe forcues. Lëkura rinovohet gjatë gjithë natës duke lejuar lëkurë më të lëmuar në mëngjes.

– Përmban 92.4% Përbërës me Origjinë Natyrore
– Vegan Friendly

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by