Lift And Firm Serum

0 Orders
#
In stock
6,500L

Description

Lift And Firm Serum

30ml

Serumi NUXE Merveillance® Expert Lift & Firm është një trajtim kundër rrudhave që lufton rrudhat e thella dhe humbjen e qëndrueshmërisë. Ky serum ka një efekt ngritës të menjëhershëm që zgjat deri në 8 orë. Me përdorim të vazhdueshëm, lëkura bëhet rrezatuese, më e fortë dhe shfaqja e rrudhave zbutet. Me 3 patenta të regjistruara në Francë, kjo gamë përmban Daylily Oléoactif që synon shenjat e plakjes në të gjitha format e saj, si dhe sferat e Acidit Hialuronik me origjinë natyrore për të hidratuar thellë lëkurën. Lëkura hidratohet dhe rrudhat korrigjohen.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by