Lift Integral Cream Nutri

0 Orders
#
In stock
8,450L

Description

Lift Integral Cream Nutri

50ml

Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream Nutri është krem lifting për lëkurë shumë të thatë që rimodelon konturet e fytyrës dhe ka një efekt të përditshëm lift-injeksion. I përshtatshëm për llojet e lëkurës shumë të thatë, ky krem tensor është i përsosur për lëkurat e pjekura që kanë humbur qëndrueshmërinë dhe vëllimin. Ekstraktet e sofrës dhe tulipanit të purpurt promovojnë sintezën e proteinave thelbësore forcuese që ruajnë volumin e lëkurës, ndërsa Hyalu-3 hidraton thellësisht lëkurën. Çehra ripërtëritet dhe ripohohet, për një efekt rinor.

Karakteristikat
Aromë: manaferrat e egra, druri i sandalit, freesia, jasemini;
Cilësi: krem;
Çështjet e lëkurës: rrudhat, vijat e holla, zbehja e lëkurës, humbja e densitetit dhe qëndrueshmërisë;
Koha e aplikimit: mëngjes;
Mosha: 50+;
Lloji i lëkurës: lëkura e lëkurës shumë e thatë, përfshirë ndjeshmërinë;
Përfitimet kryesore: ridizajnon konturet e fytyrës, stimulon elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës, korrigjon zbutjen e rrudhave dhe vijave;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by