Lift Integral Gel CR Cou&Decolte

0 Orders
#
In stock
7,280L

Description

Lift Integral Gel CR Cou&Decolte

50ml

Lierac Lift Integral Neck & Décolleté Sculpting Lift Gel Cream është një produkt kujdesi forcues që rikthen volumin në qafë dhe dekolte. Frymëzuar nga heqja e procedurave estetike, ky produkt synon të kompensojë zbehjen natyrale të lëkurës. Ekstrakti i sofrës krijon një efekt ngritës në zonat e relaksuara të lëkurës, ndërsa tulipani i purpurt përmirëson strukturën, cilësinë dhe strukturën e lëkurës. Qafa dhe dekolteja rikuperojnë vëllimin dhe qëndrueshmërinë e humbur, për një pamje të bukur rinore.

Karakteristikat:
Cilësi: xhel-krem;
Çështjet e lëkurës: zbehja e lëkurës, humbja e densitetit dhe qëndrueshmërisë;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje;
Mosha: 50+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: skuqet dhe forcon strukturën e lëkurës, mbush volumin e humbur, rikthen qëndrueshmërinë në qafë dhe dekolte;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by