Lift Integral Mask Viso

0 Orders
#
In stock
6,300L

Description

Lift Integral Mask Viso

75ml

E formuluar me ekstrakt Acoujou, ekstrakt tulipani të purpurt dhe koncentrat Hyalu-3, kjo maskë ngritëse nga Lierac shtrëngon menjëherë lëkurën dhe tonifikon tiparet.

Lëkura menjëherë bëhet më e fortë dhe duket më shkëlqyese me një aromë të këndshme.

Përdorimi: Aplikoni kur është e nevojshme në një shtresë të hollë për 5-10 minuta derisa të absorbohet.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by