Lift Integral Yeux

0 Orders
#
In stock
6,300L

Description

Lift Integral Yeux

15ml

Serumi Lierac Lift Integral Eye Lift Seria Eyes & Lids është një serum tensor për konturin e syve dhe qepallat, i cili është perfekt për lëkurat e pjekura që kanë humbje të qëndrueshmërisë në atë zonë për shkak të plakjes. Ekstrakti i sofrës në pritje të patentës, i pasur me polifenole, riaktivizon sintezën e kolagjenit, Hyalu-3 hidraton thellësisht lëkurën, dhe ekstrakti i tulipanit vjollcë në pritje të patentës rrit 30 sinteza të ndryshme të proteinave të matricës jashtëqelizore. Pas 14 ditësh çehra duket më pak e lodhur dhe lëkura zbutet nga rrudhat që veniten. Me veprim kundër qarqeve të errëta dhe qeseve të syve, ky serum është një trajtim global për të gjitha shenjat e lodhjes që e bëjnë zonën e syve të duket më e re dhe më e fortë.

Karakteristikat:
Cilësi: serum-xhel;
Çështjet e lëkurës: rrudhat, vijat e holla, zbehja e lëkurës, humbja e densitetit dhe qëndrueshmërisë;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 50+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: stimulon dhe energjizon zonën e konturit të syve, ndriçon sytë, korrigjon zbutjen e rrudhave dhe vijave të holla;
Formuluar pa: aromë, parabene.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by