Liftactiv DS Yeux

0 Orders
#
In stock
3,990L

Description

Liftactiv DS Yeux

15ml

Kujdesi kundër plakjes së syve u zhvillua për përdorim në të gjitha zonat delikate rreth syrit, përfshirë kapakun e syrit. Heq dukshëm kapakun e syrit, zvogëlon shfaqjen e rrudhave, zbut pamjen e qeseve nën sy dhe minimizon qarqet e errëta.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by