Liftactiv Supreme 10 Supreme

0 Orders
#
In stock
5,350L

Description

Liftactiv Supreme 10 Supreme

30ml

Vichy Liftactiv Serum 10 Supreme është një serum që korrigjon 10 shenjat kryesore të plakjes: rrudhat, vijat e imta, lëkurën e shurdhër, shenjat e thella, strukturën e parregullt, humbjen e qëndrueshmërisë, mungesën e volumit, humbjen e tonusit, shenjat e lodhjes dhe lëkurën e dehidratuar. Me ramnoza, ajo është në gjendje të rikuperojë lëkurën e plakur dhe acidi hialuronik i fragmentuar ndihmon në hidratimin e thellë të lëkurës dhe mbushjen e rrudhave. Lëkura transformohet menjëherë falë këtij përforcuesi të fuqishëm kundër plakjes.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by