Liftactiv Supreme PS

0 Orders
#
In stock
5,300L

Description

Liftactiv Supreme PS

50ml

Ky hidratues i përditshëm kënaqës përmirëson pamjen rinore të lëkurës tuaj si menjëherë ashtu edhe me kalimin e kohës. Shenjat e lodhjes që shfaqen me kalimin e ditës zvogëlohen dhe çehra juaj duket e freskët dhe e lëmuar. Për të arritur shkëlqimin e menjëhershëm të fokusit të butë, kjo formulë unike është e pasuruar në teknologjinë 3D të korrigjimit optik që mjegullon papërsosmëritë dhe ndriçon lëkurën. Mikro-perlat e bardha zbuten dhe ndriçojnë, ndërsa formula ushqyese synon zonat e thata dhe e bën lëkurën të ndihet e trashë dhe e butë. Formula e fuqishme është krijuar me një përqendrim 5% të ramnozës, e cila ka një veprim të përforcuar në rrudhat dhe një humbje të qëndrueshmërisë. Neohesperidina antioksiduese, zbutjen e rrudhave, adenozina dhe stimulimi i kafeinës i jep energji lëkurës dhe promovon një rezultat të gjallë. Aplikoni çdo ditë në mëngjes në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by