Liftactiv Supreme SPF 30

0 Orders
#
In stock
5,300L

Description

Liftactiv Supreme SPF 30

50ml

Vichy Liftactiv Supreme Day Cream SPF30 është një krem ditor kundër plakjes që hidraton, forcon dhe zbut lëkurën duke mbrojtur nga rrezatimi diellor. Me një formulë unike, ky hidratues ditor përmban Acid Hyaluronic me peshë molekulare të ulët dhe të lartë. Mund të hidratojë thellësisht lëkurën, të hidratojë, të mbushë dhe të rrisë elasticitetin duke zvogëluar linjat e imta dhe rrudhat. Me një strukturë të lehtë kremoze, ajo është gjithashtu e pasuruar me Niacinamide dhe filtra diellorë. Forcon barrierën e lëkurës dhe ofron SPF30 duke mbrojtur lëkurën nga agresionet e jashtme dhe efektet e dëmshme të rrezatimit diellor. Gjithsej, është një hidratues i përditshëm që lufton shenjat e plakjes duke mbrojtur lëkurën për një pamje rrezatuese dhe rinore.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by