Lifting and Firming Facial Masks

0 Orders
#Ch Bretton 015
In stock
5,690L

Description

Lifting and Firming

3 Facial Patches Masks

• Efekt lifting i lëkurës
• Hidratues

Kolageni – Efekt anti-age

Orkidea – Efekt anti-age

Kastraveci – Rregullues i poreve

Aloe Vera – Rigjenerues

Mugwort – Rregullues

Pisha e kuqe – Ripërtëritës

Kamomili – Reduktues i skuqjes

Shelg i bardhë – Astringjent

Alantoina – Anti-inflamator

  • Pa paraben
  • I testuar dermatologjikisht

Për femra dhe meshkuj.
Për ata që shqetësohen për rënien e lëkurës.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lifting and Firming Facial Masks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by