Lifting Eye Mask

0 Orders
#Ch Bretton 025
In stock
4,990L

Description

Lifting Eye Mask

Eye Mask Moisture – 15ml

Non-stop hidratim!
Kjo maskë e pasur dhe luksoze për sytë ndihmon për të plotësuar pengesën natyrale të lagështirës në zonën e syve tuaj, në mënyrë që lëkura të mbrohet më mirë nga irrituesit e jashtëm. Përbërësit e mrekullueshëm për përkëdheljen e lëkurës, përfshirë ekstraktin e Aloe dhe Vitamina E ndihmojnë lëkurën të ndjehet e qetë, e njomur dhe e freskuar mrekullisht.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Kaolin: përmban veti të shkëlqyera pastruese për të qetësuar dhe pastruar lëkurën.
Aloe vera: kontribuon në rigjenerimin qelizor dhe ndihmon për një elasticitet më të mirë të lëkurës.

Përbërësit: Aqua (Water) • Kaolin • Pentaerythrityl Distearate • Glyceryl Stearate • Isopropyl Palmitate • Coco-Caprylate/Caprate • Isopropyl Myristate • Xylitylglucoside • Cetearyl Alcohol • Sodium Stearoyl Glutamate • Benzyl Alcohol • Anhydroxylitol • Tocopheryl Acetate • Xanthan Gum • Xylitol • Citric Acid • p-Anisic Acid • Parfum (Fragrance) • Dehydroacetic Acid • Aloe Barbadensis Leaf Juice • Geraniol • Coumarin.

Përdorimi: Vendoseni në qepallat e sipërme dhe të poshtme, lëreni për 10-15 minuta, dhe pastaj largoni tepricën me një pambuk.

Me testim oftalmologjik

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lifting Eye Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by