LIFTOX Anti-Wrinkle Eye Serum

0 Orders
#Ch Bretton 019
In stock
6,400L

Description

LIFTOX

Anti-Wrinkle Eye Serum

Serum me efekt lifting & anti-rrudhë

Roll-on 10 ml

Një formulë e fuqishme dhe unike

  • Peptidi simili-helm i gjarprit: zvogëlon kontraktimet e muskujve me efektin e tij të relaksues të muskujve.
  • Haviari: ndriçon dhe ndihmon në qetësimin dhe forcimin e lëkurës.
  • Kolagen: kontribuon në hidratimin, përsosmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
  • Aloe vera:rigjenerues qelizor dhe rrit elasticitetin e epidermës.
  • Ekstrakti i sojës: antioksidues i fuqishëm, lufton në mënyrë efektive procesin e plakjes.

Për gratë që përdorin botox si trajtues afatgjatë.
Pas injeksioneve.
Për gratë që kanë frikë nga gjilpërat.
Nga mosha 25-30 vjeç si përkujdesës dhe parandalues.

Përbërësit: Aqua (Water) • Propylene Glycol • Glycerin • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder • Caviar Extract • Retinyl Palmitate • Ascorbyl Palmitate • Glycine Soja (Soybean) Germ Extract • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate • Hydrolyzed Collagen • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Disodium EDTA • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Hydroxyethylcellulose • Methylparaben • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance) • Geraniol • Butylphenyl Methylpropional • Citronellol • Linalool.

Mënyra e përdorimit: Në mëngjes  dhe/ose në mbrëmje, madje edhe gjatë gjithë ditës. Mund të përdoret  i vetëm ose para trajtimit ditor të syve. LIFTOX ka efekt të kthyeshëm duke ju lejuar që ta përdorni aq sa të dëshironi.

Mund të përdoret edhe mbi make-up.

Me testim oftalmologjik.

 

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIFTOX Anti-Wrinkle Eye Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by