Liftox Cream

0 Orders
#Ch Breton 005
In stock
12,900L

Description

Liftox CreamPerfect Focus Face cream – 50 ml

• Krem lifting
• Anti-rrudhë
• Tendos lëkurën
• Jep rrezatim

Për zonjat të cilat përdorin botoks, për kohëzgjatje pas trajtimit
Pas injeksionit
Për zonjat të cilat kanë frikë nga shpimi i gjilpërës
Për moshën 25-30 vjeç si përkujdesës i lëkurës.

Një formulë e fuqishme dhe unike:

Peptidi Venom i Gjarprit: zvogëlon kontraktimet e muskujve me efektin e tij relaksues të muskujve.

Ekstrakte havjari: ndriçon dhe ndihmon për të lëmuar dhe forcuar lëkurën.

Kolagjeni: kontribuon në hidratimin, përsosmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Mënyra e përdorimit: Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas Liftox Face Serum.

Përbërësit: Aqua (Water) • Decyl Oleate • Caprylic/Capric Triglyceride • Propylene Glycol • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Cetearyl Ethylhexanoate • Glyceryl Stearate • Glycerin • Caviar Extract • Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate • Hydrolyzed Collagen • Tocopherol • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Carbomer • Cetyl Phosphate • Triethanolamine • BHT • Propylparaben • Methylparaben • Parfum (Fragrance) • Alpha-Isomethyl Ionone • Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene • Limonene • Citronellol • Linalool • Hydroxycitronellal.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Liftox Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by