Liftox serum

0 Orders
#Ch Breton 006
In stock
10,900L

Description

LIFTOX SERUM | FACIAL SERUM

Perfect Face Lift Serum – 15mL

• Rrit qëndrueshmërinë dhe tendos lëkurën
• Redukton në mënyrë të menjëhershme rrudhat dhe linjat e imta
• Relakson muskujt

Për zonjat të cilat përdorin botoks, për një kohëzgjatje të trajtimit
Pas injeksionit
Për zonjat të cilat kanë frikë shpimin nga gjilpëra
Nga 25-30 vjeç si kujdes parandalues

Një formulë e fuqishme dhe unike:

• Peptidi Venom i Gjarprit: zvogëlon kontraktimet e muskujve me efektin e tij relaksues të muskujve

• Havjar: shkëlçen Fytyrën dhe ndihmon për të lëmuar dhe forcuar lëkurën.

• Kolagjeni: kontribuon në hidratimin, përsosmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

• Acidi hialuronik: me efekt kundër rrudhave. Nxit rritjen natyrale të qelizave të reja të lëkurës.

Përbërësit: Aqua (Water) •Glycerin • Propylene Glycol •Caviar Extract • Hydrolyzed Collagen • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Glycine Soja (Soybean) Seed Extract •Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate • Ascorbyl Palmitate • Retinyl Palmitate • Allantoin •Tocopherol • Sodium Chondroitin Sulfate • Disodium EDTA • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Hydroxyethylcellulose• Cellulose • Sodium Acetate • Isopropyl Alcohol •Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • Phenoxyethanol •Methylparaben • Parfum(Fragrance) • Butylphenyl Methylpropional • Citronellol •Geraniol • Linalool.

Mënyra e përdorimit: Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje para përdorimit të Liftox face cream.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Liftox serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by